Топ

El Romeral ligger i hjärtat av Calahonda som ligger mitt..

Местоположение Европа › Испания Дата добавления: 01.10.2018 в 09:32 Дата окончания: 17.02.2031 в 11:27 Просмотры: 916 ID объявления 789424

Технические данные

Тип дома
Жилая и коммерческая
Цель
Продажа
Жилая площадь
159 m²
Спальни
3

Описание

El Romeral ligger i hjärtat av Calahonda som ligger mitt emellan dom populära orterna La Cala de Mijas och Cabopino. Vi har gångavstånd till all typ av service och endast 750 meter till sandstranden. Området har ett brett utbud av restauranger, barer och matbutiker.

Ljust och mysigt townhouse på 3 våningar. Fullutrustat kök med vitvaror från Bosch. Vardagsrummet har fönster från golv till tak med utsikt mot terrassen och den privata trädgården. Den snyggt "svävande" trappan tar dig upp till dom 3 sovrummen. Huvudsovrummet har eget badrum och en mindre terass. Högst upp finner vi en stor takterrass med pergola och på bottenvåningen finns två rum som leder vidare mot 2 privata parkeringsplatser.

Urbanisationen som är stängd och har ett trevlig gemensamt poolområde samt ett gym.

Kontakta oss på SkandiaMäklarna Fuengirola för mer information!

Комплектация и дополнительно +

Кредитный калькулятор +

Ежемесячный платёж

€ 0.00

Поделиться объявлением +

f 𝕏 P in t W V Tg

Отзывы +

Retemax//DIRECT

★★★★★

ПРЯМАЯ СВЯЗЬ с клиентами из Германии, Англии и других стран!!!