Vrh

Istra,Završje-autohtona kuća za adaptaciju

  • 30.000 EUR
  • 32.838 USD25.750 GBP28.464 CHF58.675 BAM3.516.477 RSD
  • HrvatskaIstarskaGrožnjanZavršje
  • 1109581
  • 27.05.2026 12:08:01
  • 24.05.2036 12:08:01
  • 12
  • 115 m²
  • 5
Opis:

RE/MAX Centar nekretnina na prodaju nudi autohtonu istarsku kuću u nizu za kompletnu adaptaciju, smještena na mirnoj i osamljenoj lokaciji okruženoj netaknutom prirodom, zelenilom i šumom bogatom tartufima. Ova kamena ruševina površine 115 m² predstavlja rijetku priliku za investiciju ili stvaranje autentične kuće za odmor s prekrasnim pogledom na brežuljke i čarobni istarski krajolik. Nekretnina odiše posebnim šarmom stare Istre i pruža ogroman potencijal za kupce s vizijom koji žele obnoviti tradicionalnu kuću u rustikalnom ili modernom stilu.

Kuća nema krovište niti međukatne konstrukcije te zahtijeva kompletnu adaptaciju, no upravo zbog toga budućem vlasniku ostavlja potpunu slobodu uređenja prema vlastitim željama i potrebama. Smještena u tišini i privatnosti, daleko od gradske gužve, idealna je za ljubitelje prirode, mira i autentičnog života. Lokacija okružena šumom i poznatim nalazištima tartufa dodatno povećava vrijednost ove nekretnine te je čini savršenom prilikom za turistički projekt, kuću za odmor ili ekskluzivno ruralno utočište.

Ako tražite istarsku ruševinu s karakterom, panoramskim pogledom i velikim potencijalom za adaptaciju, ova nekretnina predstavlja pravu priliku za investiciju u srcu prirode. Spoj tradicije, privatnosti i autentičnog ambijenta čini ovu kuću idealnim izborom za sve koji žele stvoriti jedinstven dom ili turističku nekretninu u jednom od najpoželjnijih dijelova Istre.

ID KOD AGENCIJE: 300441021-33

Valentina Buršić
Prodajni predstavnik
Mob: +385 91 641 5503
Tel: +385 52 670 295
Licenca: 138/2026
E-mail: v.bursic@remax-istra.hr
www.remax-centarnekretnina.com

                             
{Availability_info}

Kalkulator kredita

Mjesečna rata

0.00
     Write a Review          Rate Member / View Member Rating

Slični oglasi Retemax

Retemax//DIRECT

IZRAVAN KONTAKT s kupcima iz Njemačke, Engleske i drugih zemalja!!!