
- domino
- Svi oglasi ovog korisnika
- http://domino-realestate.hr/listings/m..
- +385 (0) 98 9715 388
Nemate korisnički račun? Registracija
Nemate korisnički račun? Registracija
***** Top 24 sata!!! *****
Preko 11.000 domaćih i stranih kupaca iz naše baze želi kupiti nekretninu. Postavite oglas i brzo prodajte svoj stan, kuću, vilu, zemljište... - Velika potražnja za VOZILA
Besplatan SKOK NA VRH
OGLASU MOŽETE DODATI 30 FOTOGRAFIJA
PRIKAZIVANJE FOTOGRAFIJA PO CIJELOM MONITORU-FULL SCREEN
POŠALJI PRIVATNU PORUKU
Besplatan unos XML oglasa, besplatan BANNER za agencije - Kontaktirajte nas!
Preko 11.000 domaćih i stranih kupaca iz naše baze želi kupiti nekretninu. Postavite oglas i brzo prodajte svoj stan, kuću, vilu, zemljište... - Velika potražnja za VOZILA








Agencija Domino real estate predstavlja Vam prekrasnu renoviranu kuću u nizu na atraktivnoj lokaciji, samo 150 metara od centra i mora u mjestu Punat na otoku Krku. Kuća je površine cca 80 m2 na zemljištu od cca 70 m2. Sastoji se od 2 stambene jedinice. Prizemlje sadrži kuhinju i dnevni boravak/spavaći dio, kupaonicu i malo spremište. Iz ove jedinice izlazi se direktno na okućnicu koja sadrži veliku terasu sa električnom tendom, dodatnu kućicu-spremište koje ima i pomoćnu kuhinju. Tu se nalazi i vanjski tuš. Vanjskim stepenicama dolazi se na veliki balkon koji pripada drugoj stambenoj jedinici, i tu se nalazi i ulaz u stan. Ulazi se u dnevni boravak te se tu nalazi i kuhinja i kupaonica. Unutarnjim stepeništem dolazi se do 2 spavaće sobe. Kuća je kompletno renovirana; krov, instalacije. Veliki vanjski prostor i dovoljno mjesta u kući; savršena lokacija u blizini svega dostupnog pješice - prilika za kupnju lijepe nekretnine u Puntu! Ne sadrži parkirno mjesto što je normalno kod kuća u nizu u Puntu no ova kuća nalazi se na savršenoj lokaciji; prvi javni parking je na 50 m udaljen od kuće. Također ako se parkirate i u centru Vi ste na 150 metara od kuće.
Kuća ima potencijala i za turistički najam, mogli biste oba ili jedan stan iznajmljivati i vraćati investiciju.
Punat je jedna od top lokacija cijelog otoka Krka, ima veliku Marinu za brodove , jedne od najljepših plaža na otoku , a od grada Krka i velikih trgovačkih centara je na nekoliko minuta vožnje.
Preporuka!
Za sve detaljne informacije kontaktirajte našu agenciju sa potpunom sigurnošću – naš posao je profesionalnost i Vaše zadovoljstvo te bolji i kvalitetniji način življenja i stanovanja!
Agencija Domino Real Estate će s odvjetničkim timom i posebnom pažnjom odraditi kompletnu papirologiju vezanu za kupoprodaju nekretnine, prijenos vlasništva i komunalija. Vaše je samo uzeti ključ u ruke.
ID KOD AGENCIJE: KM1342
Domino Real estate
Mob: +385 (0) 98 9715 388
Tel: +385 (0) 51 670 349
Fax: +385 (0) 51 851 106
E-mail: info@domino-realestate.hr
www.domino-realestate.hr





